| Adı | Paslanmaz Çelik Kabartma Levha 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 2mm |
| türü | kabartmalı sayfalar |
| Yüzey | desenler |
| Adı | Paslanmaz çelik tabakalar SS304 |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,3 mm |
| türü | Levha/Levha |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 201 Çin paslanmaz çelik levhaları |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Türü | Paslanmaz çelik |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 201 Çin paslanmaz çelik levhaları |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Türü | Paslanmaz çelik |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 201 Çin paslanmaz çelik levhaları |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 3mm 4mm |
| Türü | Çarşaflar |
| Yüzey | No.1 / 2B |
| Adı | 430 420 410 Paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 430 420 410 |
| Kalınlığı | 3mm 5mm |
| Türü | 400 SS Inox Levha |
| Yüzey | No.1 / 2B |
| Adı | 304L Paslanmaz Çelik Saclar SS Ruloları |
|---|---|
| Sınıf | 304L |
| Kalınlığı | 0.6mm 0.8mm |
| Türü | SS Bobinleri |
| Yüzey | Düz yüzey |
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
|---|---|
| Teknik | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
| İşleme hizmeti | Kesme, Büküm, Kaynak vb. |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Adı | SS304L Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304L |
| Kalınlığı | 5mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | düz |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 45mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |