| Adı | 304/304L Paslanmaz Çelik Ayna Levhaları |
|---|---|
| Sınıf | 304/304L |
| Kalınlığı | 1,8 mm |
| türü | SS Plakaları |
| Yüzey | fırçalanmış |
| Adı | Paslanmaz çelik 201 levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0.6mm 0.8mm |
| türü | Levha Levhaları |
| Yüzey | 2B / BA / HL /8K |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 5mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS316L Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 2mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | Yumuşak |
| İsim | SS904L Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | 904L |
| Kalınlık | 3mm |
| Tip | Çarşaf |
| Yüzey | 8K |
| İsim | 16 Milyon Hafif Çelik Sac |
|---|---|
| Seviye | 16 milyon |
| Uzunluk | 6000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 50mm |
| İsim | 316L Paslanmaz Çelik Köşebent |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 3mm |
| Boyut | 63*63*3mm |
| Renk | Parlak Gri |
| İsim | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Seviye | 1250 × 2500 mm |
| Kalınlık | 12mm |
| sertifika | mevcut |
| Yüzey | Düz |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Türler | Plaka |
| Standart | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |