| Naam | Roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat 304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 2mm |
| type | Enbossedbladen |
| Oppervlakte | Patronen |
| Naam | Platen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 00,4 mm 0,3 mm |
| type | Blad/Plaat |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | 201 Chinese roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Type | Roestvrij staal |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | 201 Chinese roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 0.4mm 0.5mm |
| Type | Roestvrij staal |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | 201 Chinese roestvrij staalplaten |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 3 mm 4 mm |
| Type | Bladen |
| Oppervlakte | Nr.1 / 2B |
| Naam | 430 420 410 Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 430 420 410 |
| Dikte | 3mm 5mm |
| Type | 400 SS Inoxplaten |
| Oppervlakte | Nr.1 / 2B |
| Naam | 304L roestvrij staalplaten SS spoelen |
|---|---|
| Graad | 304L |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| Type | SS Rollen |
| Oppervlakte | Vlak oppervlak |
| Pakket | Standaard exportpakket, of indien vereist |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Verwerkingsdienst | Het snijden, het Buigen, het Lassen, enz. |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Technische | Koudgewalst/Warmgewalst |
| Naam | SS304L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 304L |
| Dikte | 5mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | Vlak |
| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 45MM |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |