| Ονομασία | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο 304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 2mm |
| Τύπος | Φύλλα Enbossed |
| Επιφάνεια | Σχέδια |
| Ονομασία | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 00,4 mm 0,3 mm |
| Τύπος | Φύλλο/πιάτο |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 201 Κινέζικα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Τύπος | Ατσάλι ατσάλι |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 201 Κινέζικα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 0.4mm 0.5mm |
| Τύπος | Ατσάλι ατσάλι |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 201 Κινέζικα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 3mm 4mm |
| Τύπος | Φύλλα |
| Επιφάνεια | Νο. 1 / 2Β |
| Ονομασία | 430 420 410 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 430 420 410 |
| Δάχος | 3mm 5mm |
| Τύπος | 400 SS Άψυρες φύλλα |
| Επιφάνεια | Νο. 1 / 2Β |
| Ονομασία | 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304L |
| Δάχος | 00,6 mm 0,8 mm |
| Τύπος | Σπείρες SS |
| Επιφάνεια | Επίπεδα επίπεδη |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Κοπή, κάμψη, ένωση, κ.λπ. |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS304L |
|---|---|
| Αξία | 304L |
| Δάχος | 5mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Επίπεδος |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 45MM |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |