| نام | ورق برجسته استیل 304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| نوع | ورق های برجسته |
| سطح | الگوها |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.4mm 0.3mm |
| نوع | ورق/صفحه |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 201 ورق های فولاد ضد زنگ چینی |
|---|---|
| درجه | 201 |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| نوع | فولاد ضد زنگ |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 201 ورق های فولاد ضد زنگ چینی |
|---|---|
| درجه | 201 |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| نوع | فولاد ضد زنگ |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 201 ورق های فولاد ضد زنگ چینی |
|---|---|
| درجه | 201 |
| ضخامت | 3 میلی متر 4 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 / 2B |
| نام | 430 420 410 ورق های فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | 430 420 410 |
| ضخامت | 3 میلی متر 5 میلی متر |
| نوع | 400 SS ورق های فولادی |
| سطح | شماره 1 / 2B |
| نام | 304L ورق های فولادی ضد زنگ کویل SS |
|---|---|
| درجه | 304 لیتر |
| ضخامت | 0.6mm 0.8mm |
| نوع | کویل SS |
| سطح | سطح صاف |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد، یا در صورت نیاز |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| خدمات پردازش | برش، خم، جوش و غیره |
| فناوری پردازش | سرد رول شده |
| فنی | نورد سرد / نورد گرم |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304L |
|---|---|
| درجه | 304 لیتر |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | تخت |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| درجه | 201 |
| ضخامت | 45 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |