| Nazwa | Płyta tłoczona ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 2 mm |
| Rodzaj | Arkusze tłoczone |
| Powierzchnia | Wzory |
| Nazwa | Blachy ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 00,4 mm 0,3 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | 201 chińskich arkuszy stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Rodzaj | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | 201 chińskich arkuszy stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Rodzaj | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | 201 chińskich arkuszy stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 3mm 4mm |
| Rodzaj | Pościel |
| Powierzchnia | Nr 1 / 2B |
| Nazwa | 430 420 410 Blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 430 420 410 |
| Gęstość | 3mm 5mm |
| Rodzaj | 400 SS Arkusze niestopowe |
| Powierzchnia | Nr 1 / 2B |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 304L, zwoje SS |
|---|---|
| Klasa | 304L |
| Gęstość | 00,8 mm. |
| Rodzaj | Cewki SS |
| Powierzchnia | Płaska powierzchnia |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Usługa przetwarzania | Cięcie, gięcie, spawanie itp. |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Techniczne | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304L |
|---|---|
| Klasa | 304L |
| Gęstość | 5 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | płaski |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 45 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |