| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | DC51D |
| Uzunluk | 9 dakika |
| Şekil | Yuvarlak |
| Yüzey | Düz |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | SGCC |
| Kalınlık | 2mm |
| Tip | Borular |
| Yüzey | Düz |
| İsim | Dikişsiz Karbon Çelik Borular Q355 |
|---|---|
| Seviye | Q355 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Renk | Koyu gri |
| Kalınlık | 2mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | DX51D |
| Uzunluk | 8m |
| Tip | Borular |
| Yüzey | Düz |
| Adı | Çinli Üretici Bakır Katot |
|---|---|
| Sınıf | T2 |
| Malzeme | Hammadde Bakır |
| Tolerans | Standart+-%1 |
| Kalınlığı | 2 mm |
| İsim | Q235B MS Bobini |
|---|---|
| Seviye | Q235B |
| Genişlik | 1250mm |
| Yüzey | Düz |
| Kalınlık | 5,5 mm |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |