| Adı | 400 Serisi Paslanmaz Çelik Saclar |
|---|---|
| Sınıf | 430 420 410 |
| Kalınlığı | 0.6mm 0.8mm |
| Türü | 400 SS Sayfa |
| Yüzey | 2B / BA / HL /8K |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0.5mm 0.6mm |
| Türü | Sayfalar |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 25 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 15mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | SS430 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 430 |
| Kalınlığı | 20mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 304/304L |
|---|---|
| Sınıf | 304/304L |
| Kalınlığı | 15mm |
| türü | Sıcak Haddelenmiş Saclar |
| Yüzey | 1 numara |
| Çelik sınıfı | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Teknik | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
| Ürün | paslanmaz çelik plaka |
| Genişliği | 1000mm-3000mm |
| Türleri | Plaka |
| Ürün | paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Paketleme |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Türleri | Plaka |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
| Teknik | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
| Genişliği | 1000mm-3000mm |
| Çelik sınıfı | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Ürün | paslanmaz çelik plaka |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |