| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 40mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | Yumuşak |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 50 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | Paslanmaz Çelik Kabartma Levha 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 4mm |
| türü | kabartmalı levhalar |
| Yüzey | Özelleştirilmiş desenler |
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
|---|---|
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
| Standart | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Üçüncü şahıs | SGS ISO |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik Saç Çizgisi Levha Plakaları |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| türü | İnce çizgi sayfaları |
| Yüzey | fırçalanmış |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik 8K Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 0,6 mm |
| türü | ayna plakaları |
| Yüzey | fırçalanmış |
| Adı | Çince Paslanmaz Çelik 304 Yaprak Tabakları |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 8mm 10mm |
| Türü | Paslanmaz çelik |
| Yüzey | 2B BA fırçalandı cilalandı |
| İsim | Q355b Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q355B |
| Uzunluk | 6000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 10mm |
| İsim | SS201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 201 |
| Kalınlık | 5mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | 2B |