| Adı | SS321 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 321 |
| Kalınlığı | 1 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | Yumuşak |
| Adı | SS310S Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 310S |
| Kalınlığı | 4mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | düz |
| Adı | SS309S Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 309S |
| Kalınlığı | 3mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | Yumuşak |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 7 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS316L Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 6mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS420 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 420 |
| Kalınlığı | 8MM |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | Yumuşak |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 8MM |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 6mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | BA |
| Adı | SS321 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 321 |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 2B |
| Adı | SS430 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 430 |
| Kalınlığı | 10MM |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | BA |