| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DC51D |
| Długość | 9m |
| Kształt | Okrągły |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | SGCC |
| Grubość | 2 mm |
| Rodzaj | Rury |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Bezszwowe rury ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Gatunek | Q355 |
| Długość | Dostosowane |
| Kolor | Ciemno szary |
| Grubość | 2 mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DX51D |
| Długość | 8m |
| Rodzaj | Rury |
| Powierzchnia | Mieszkanie |
| nazwisko | Chiński producent katody miedzianej |
|---|---|
| Klasa | T2 |
| Materiał | Surowiec Miedź |
| Tolerancja | Standardowy+- 1% |
| Gęstość | 2 mm |
| Nazwa | Cewka Q235B MS |
|---|---|
| Gatunek | Q235B |
| Szerokość | 1250 mm |
| Powierzchnia | Gładki |
| Grubość | 5,5 mm |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |