| Nazwa | Blachy lustrzane ze stali nierdzewnej 304/304L |
|---|---|
| Klasa | 304/304L |
| Gęstość | 1,8 mm |
| Rodzaj | Płyty SS |
| Powierzchnia | Szczotkowany |
| Nazwa | Pozostałe blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 00,8 mm. |
| Rodzaj | Arkusze blachy |
| Powierzchnia | 2B/BA/HL/8K |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 5 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 2 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS904L |
|---|---|
| Gatunek | 904L |
| Grubość | 3 mm |
| Rodzaj | Arkusz |
| Powierzchnia | 8 tys |
| Imię | Blacha ze stali miękkiej 16Mn |
|---|---|
| Gatunek | 16 mln |
| Długość | 6000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 50mm |
| Nazwa | Kątownik ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 3 mm |
| Rozmiar | 63*63*3mm |
| Kolor | Jasnoszary |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | 1250 × 2500 mm |
| Grubość | 12mm |
| Certyfikat | Dostępne |
| Powierzchnia | Gładki |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Gatunek | Płyta |
| Standardowy | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |