| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 40mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 50 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Płyta tłoczona ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 4 mm |
| Rodzaj | Arkusze tłoczone |
| Powierzchnia | Niestandardowe wzory |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
|---|---|
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Strona trzecia | SGS ISO |
| Nazwa | Talerze z blachy ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Rodzaj | Prześcieradła włoskowate |
| Powierzchnia | Szczotkowany |
| Nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 316L 8K |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 0,6 mm |
| Rodzaj | Płyty lustrzane |
| Powierzchnia | Szczotkowany |
| Nazwa | Chińskie blachy ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 8mm 10mm |
| Rodzaj | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia | 2B BA Szczotkowane Szlifowane |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q355b |
|---|---|
| Gatunek | Q355B |
| Długość | 6000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 10 mm |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Gatunek | 201 |
| Grubość | 5 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | 2B |