| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej serii 400 |
|---|---|
| Klasa | 430 420 410 |
| Gęstość | 00,8 mm. |
| Rodzaj | 400 kart SS |
| Powierzchnia | 2B/BA/HL/8K |
| Nazwa | 304 Arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 00,6 mm |
| Rodzaj | Arkusze SS |
| Powierzchnia | 2B BA |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 25 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 15 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS430 |
|---|---|
| Klasa | 430 |
| Gęstość | 20mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej 304/304L |
|---|---|
| Klasa | 304/304L |
| Gęstość | 15 mm |
| Rodzaj | Arkusze walcowane na gorąco |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Stopień stali | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
| Szerokość | 1000mm-3000mm |
| Rodzaj | Płyta |
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| opakowanie | Standardowe opakowanie morskie |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta |
| Długość | 2000mm-6000mm |
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Szerokość | 1000mm-3000mm |
| Stopień stali | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Techniczne | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |