| Ονομασία | Πίνακες από ανοξείδωτο χάλυβα σειράς 400 |
|---|---|
| Αξία | 430 420 410 |
| Δάχος | 00,6 mm 0,8 mm |
| Τύπος | 400 φύλλα SS |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / HL /8K |
| Ονομασία | 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.5mm 0.6mm |
| Τύπος | Φύλλα SS |
| Επιφάνεια | 2b BA |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 25 χιλιοστά |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 15mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | SS430 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 430 |
| Δάχος | 20 χιλιοστά |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | Καυτός - κυλημένα φύλλα 304/304L ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304/304L |
| Δάχος | 15mm |
| Τύπος | Hot-rolled φύλλα |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος | 1000-3000 mm |
| Φύλα | Πλάκα |
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Συσκευή | Τυπική θαλάσσια συσκευασία |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Φύλα | Πλάκα |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Πλάτος | 1000-3000 mm |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |