| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC51D |
| Μήκος | 9μ |
| Σχήμα | Γύρος |
| Επιφάνεια | λείος |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | SGCC |
| Πάχος | 2mm |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | λείος |
| Ονομα | Σωλήνες ανθρακούχου χάλυβα χωρίς ραφή Q355 |
|---|---|
| Βαθμός | Q355 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Πάχος | 2mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D |
| Μήκος | 8μ |
| Τύπος | Σωλήνες |
| break | Διαμέρισμα |
| Ονομασία | Κινέζος κατασκευαστής |
|---|---|
| Αξία | T2 |
| Υλικό | Πηγή Χαλκός |
| Τόρλανς | Τυποποιημένο +- 1% |
| Δάχος | 2 χιλ. |
| Ονομα | Q235B MS Coil |
|---|---|
| Βαθμός | Q235B |
| Πλάτος | 1250 χλστ |
| break | λείος |
| Πάχος | 5,5 χλστ |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |