| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 40mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 0.8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 50 χιλιοστά |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ανοξείδωτο πιάτο 304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 4mm |
| Τύπος | Αποτυπωμένα σε ανάγλυφο φύλλα |
| Επιφάνεια | Προσαρμοσμένα σχέδια |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Τρίτο μέρος | SGS ISO |
| Ονομασία | 316L Hairline πιάτα φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 0.8mm |
| Τύπος | Hairline φύλλα |
| Επιφάνεια | Βουρτσισμένος |
| Ονομασία | 316L φύλλα ανοξείδωτου 8K |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 0.6mm |
| Τύπος | Πιάτα καθρεφτών |
| Επιφάνεια | Βουρτσισμένος |
| Ονομασία | Κινέζικες πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 φύλλα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 8mm 10mm |
| Τύπος | Ατσάλι ατσάλι |
| Επιφάνεια | 2B BA Χτενισμένο Χτενισμένο |
| Ονομα | Q355b Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q355B |
| Μήκος | 6000 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 10 χιλιοστά |
| Ονομα | SS201 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 201 |
| Πάχος | 5 χιλιοστά |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | 2Β |