| Ονομασία | 304/304L φύλλα καθρεφτών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304/304L |
| Δάχος | 1.8mm |
| Τύπος | πιάτα SS |
| Επιφάνεια | Βουρτσισμένος |
| Ονομασία | Άλλες σιδηροτροφικές συσκευές |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 00,6 mm 0,8 mm |
| Τύπος | Φύλλα πιάτων |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / HL /8K |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 5mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 2mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Ονομα | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS904L |
|---|---|
| Βαθμός | 904 λίτρα |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Τύπος | σεντόνι |
| break | 8 ΧΙΛ |
| Όνομα | 16Mn φύλλο ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 16Mn |
| Μήκος | 6000 χλστ |
| Τύπος | φύλλο/πλάκα |
| Πάχος | 50mm |
| Ονομα | Γωνιακή ράβδος από ανοξείδωτο ατσάλι 316L |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 63 * 63 * 3 χιλιοστά |
| Χρώμα | Φωτεινό Γκρι |
| Ονομα | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 1250 × 2500 χλστ |
| Πάχος | 12 mm |
| Πιστοποιητικό | Διαθέσιμο |
| break | λείος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Είδη | Πλάκα |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |