| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 40mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 0.8mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | Glanz |
| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 50 mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | Roestvrij staal In reliëf gemaakte Plaat 304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 4mm |
| type | In reliëf gemaakte bladen |
| Oppervlakte | Aangepaste patronen |
| Afmeting | Als klantvereiste |
|---|---|
| Pakket | Standaard exportpakket, of indien vereist |
| Standaard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Derde partijen | SGS ISO |
| Naam | 316L Platen van roestvrij staal Hairline Bladen |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 0.8mm |
| type | Hairline bladen |
| Oppervlakte | Geborsteld |
| Naam | 316L roestvrij staal8k Bladen |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 0.6mm |
| type | Spiegelplaten |
| Oppervlakte | Geborsteld |
| Naam | Chinees roestvrij staal 304 platenplaten |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 8mm 10mm |
| Type | Roestvrij staal |
| Oppervlakte | 2B BA Geborsteld Gepolijst |
| Naam | Q355b koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q355B |
| Lengte | 6000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 10mm |
| Naam | SS201 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 201 |
| Dikte | 5mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | 2B |