| Naam | 304/304L de Bladen van de roestvrij staalspiegel |
|---|---|
| Graad | 304/304L |
| Dikte | 1.8mm |
| type | ss platen |
| Oppervlakte | Geborsteld |
| Naam | van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| type | Plaatbladen |
| Oppervlakte | 2B / BA / HL /8K |
| Naam | SS201 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 5mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | SS304 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 0.8mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | 2B |
| Naam | SS316L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 2mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | Glanz |
| Naam | SS904L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | 904L |
| Dikte | 3mm |
| Type | vel |
| Oppervlak | 8K |
| Naam | 16Mn Vloeistaalblad |
|---|---|
| Rang | 16Mn |
| Lengte | 6000mm |
| Type | blad/plaat |
| Dikte | 50mm |
| Naam | Hoekstang van 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 3mm |
| Maat | 63*63*3mm |
| Kleur | Helder grijs |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Cijfer | 1250 × 2500mm |
| Dikte | 12mm |
| Certificaat | Beschikbaar |
| Oppervlak | zacht |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Species | Plaat |
| Standaard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Grootte | Als vereiste van de klant |
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |