| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DC51D |
| Lengte | 9m |
| Vorm geven aan | Ronde |
| Oppervlak | zacht |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | SGCC |
| Dikte | 2 mm |
| Type | Pijpen |
| Oppervlak | zacht |
| Naam | Naadloze koolstofstalen buizen Q355 |
|---|---|
| Cijfer | Q355 |
| Lengte | Aangepast |
| Kleur | Donker grijs |
| Dikte | 2 mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | DX51D |
| Lengte | 8m |
| Type | Pijpen |
| Oppervlak | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Naam | Chinese fabrikant koperkathode |
|---|---|
| Graad | T2 |
| Materiaal | Ruimte koper |
| Toerlance | Standaard +- 1% |
| Dikte | 2 mm |
| Naam | Q235B MS-spoel |
|---|---|
| Cijfer | Q235B |
| Breedte | 1250mm |
| Oppervlak | zacht |
| Dikte | 5,5 mm |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |