| Naam | Platen van roestvrij staal van de 400-serie |
|---|---|
| Graad | 430 420 410 |
| Dikte | 00,6 mm 0,8 mm |
| Type | 400 SS-bladen |
| Oppervlakte | 2B / BA / HL /8K |
| Naam | 304 roestvrij staalbladen |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 0.5 mm 0.6 mm |
| Type | Ss Bladen |
| Oppervlakte | 2b bedelaars |
| Naam | SS304 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 25 mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | SS304 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 15mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | SS430 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 430 |
| Dikte | 20 mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | NO.1 |
| Naam | Warmgewalste Roestvrij staalbladen 304/304L |
|---|---|
| Graad | 304/304L |
| Dikte | 15mm |
| type | Warmgewalste Bladen |
| Oppervlakte | NO.1 |
| staal | 304 316 316 l 430 201 310s |
|---|---|
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Posten | plaat van roestvrij staal |
| Breedte | 1000 mm-3000 mm |
| Soorten | Plaat |
| Posten | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting | Als klantvereiste |
| Verpakking | Standaard zeewaardige verpakking |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Soorten | Plaat |
| Lange | 2000 mm-6000 mm |
| Techniek | Koudgewalst, warmgewalst |
| Breedte | 1000 mm-3000 mm |
| staal | 304 316 316 l 430 201 310s |
|---|---|
| Posten | plaat van roestvrij staal |
| Verwerkingstechnologie | koudgewalst |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Technische | Koudgewalst/Warmgewalst |