| Adı | 430 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 430 |
| Kalınlığı | 0,8 mm 1 mm |
| Türü | 430 SS Sayfa |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Kalınlığı | 0.5mm 0.6mm |
| Type | SS Sheets |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Adı | SS 316L paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 1 mm 2 mm |
| türü | Levha Levhaları |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | 304 316 316l 430 201 310s |
| Standart | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Paketleme |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Genişliği | 1000mm-2000mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
| Öğe | Paslanmaz Çelik Levha |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
|---|---|
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün | paslanmaz çelik plaka |
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| Teknik | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
| Çelik sınıfı | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 40mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 32mm |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | 1 numara |