| نام | صفحه های فولاد ضد زنگ سری 400 |
|---|---|
| درجه | 430 420 410 |
| ضخامت | 0.6mm 0.8mm |
| نوع | 400 ورق SS |
| سطح | 2B / BA / HL / 8K |
| نام | 304 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.5 میلیمتر 0.6 میلیمتر |
| نوع | برگه های اس اس |
| سطح | 2B BA |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 25 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 15 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS430 |
|---|---|
| درجه | 430 |
| ضخامت | 20 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد گرم 304/304L |
|---|---|
| درجه | 304/304 لیتر |
| ضخامت | 15 میلی متر |
| نوع | ورق های نورد گرم |
| سطح | شماره 1 |
| درجه فولاد | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| ماده | صفحه فولاد ضد زنگ |
| عرض | 1000mm-3000mm |
| گونه ها | بشقاب |
| ماده | صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد مناسب دریا |
| فناوری پردازش | سرد رول شده |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| گونه ها | بشقاب |
| طول | 2000mm-6000mm |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| عرض | 1000mm-3000mm |
| درجه فولاد | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| ماده | صفحه فولاد ضد زنگ |
| فناوری پردازش | سرد رول شده |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| فنی | نورد سرد / نورد گرم |