| İsim | SS201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 201 |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | BA |
| İsim | SS304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 4mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | 2B |
| İsim | paslanmaz çelik Kanal Kirişi |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 6,5 mm |
| Şekil | U çubuğu |
| Özelleştirilmiş | mevcut |
| Adı | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Sınıf | SGCC 45G/㎡ |
| Kalınlığı | 45g/㎡ |
| Standart | JIS |
| Boyut | özelleştirilmiş olarak |
| Adı | Başbakan Ral Galvanizli Çelik Saclar |
|---|---|
| Sınıf | DX51D 90g/㎡ |
| Çinko Kaplama | 90 g/m2 |
| Standart | JIS |
| Boyut | özelleştirilmiş olarak |
| İsim | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Seviye | DC53D |
| Kalınlık | 5mm |
| Renk | parlak |
| Genişlik | 1250mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 430 Çin Inox Levha |
|---|---|
| Sınıf | 430 |
| Kalınlığı | 1,5 mm 2 mm |
| Türü | paslanmaz levhalar |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | Kabartmalı galvanizli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | SGCC Z30 |
| Kalınlığı | 3mm |
| Malzeme | GI |
| işlemi | Damalı |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulolar |
|---|---|
| Seviye | DC51D |
| Kalınlık | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Yuvarlak |
| Yüzey | Düz |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulolar |
|---|---|
| Seviye | DC51D |
| Kalınlık | 1 mm |
| Tip | Yuvarlak |
| Yüzey | Düz |