| Adı | SS316 paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Sınıf | 316/316L |
| Kalınlığı | 4mm |
| OD | 27 mm |
| Uzunluk | Gereksinimlere göre |
| Adı | Q355 Hafif çelik levhalar Karbon çelik levhalar |
|---|---|
| Sınıf | Q355 |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Kalınlığı | 10mm 12mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 2mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | TSO |
| İsim | 304 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Boyut | 50*80mm |
| sertifika | BUA |
| Yüzey | 2B |
| Adı | TP316 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 316/316L |
| Kalınlığı | 2,5 mm |
| OD | 33 mm |
| Uzunluk | 3m 5m 5,8m |
| Adı | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC Z80 |
| Kalınlığı | 8MM |
| Malzeme | Çineli çelik sac |
| Pul | - Evet. |
| İsim | SS304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 5mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | 2B |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Seviye | 1250 × 2500 mm |
| Kalınlık | 5mm |
| sertifika | ISO |
| Yüzey | Düz |
| İsim | Kabartmalı Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Seviye | SPCC |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| Tip | galvanizli |
| yüzey | desenler |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 1 mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | Kullanılabilir |