| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 4mm |
| türü | Çizgi |
| Yüzey | BA |
| Adı | Bakır Levhalar Plakalar Çin Kırmızı Bakır Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | TP2 |
| Saflık | %99,99 |
| şekli | Sac Levha |
| Kalınlığı | 4mm |
| Adı | 309s paslanmaz çelik kanal ışını |
|---|---|
| Sınıf | 309S |
| Kalınlığı | 5,5 mm |
| Türü | U kanal çeliği |
| Yüzey | Soğuk yuvarlanan 2b |
| İsim | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Seviye | DC53D + Z80 |
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | çinko tabakalı çelik sac |
| Yüzey | Düz |
| Adı | Çin C10200 Bakır Levha Plakaları |
|---|---|
| Sınıf | C10200 |
| Saflık | %99,99 |
| Tolerans | Standart |
| Kalınlığı | 0,6 mm |
| İsim | Galvanizli Saclar SPCC |
|---|---|
| Seviye | SPCC |
| Kalınlık | 3mm |
| Tip | Çarşaflar |
| yüzey | Çinko kaplamalı |
| Adı | Dikişsiz Paslanmaz Çelik 304 Boru Boruları |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 9 mm |
| OD | 10 inç |
| Uzunluk | 6 metre |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 1 mm |
| OD | 10 mm |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Adı | 304 dikişsiz paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 2mm |
| OD | 14 mm |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 3mm |
| OD | 17 mm |
| Uzunluk | istendiği gibi |