| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Gatunek | 201 |
| Grubość | 0,5 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | BA |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 4 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | belka kanałowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 6,5 mm |
| Kształt | U-bar |
| Dostosowane | do dyspozycji |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | SGCC 45G/㎡ |
| Gęstość | 45 g/㎡ |
| Standardowy | JIS |
| Wielkość | jako dostosowane |
| Nazwa | Prime Ral ocynkowane arkusze stalowe |
|---|---|
| Klasa | DX51D 90G/㎡ |
| Powierzchnia | 90 g/m2 |
| Standardowy | JIS |
| Wielkość | jako dostosowane |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 430 chińskich arkuszy Inox |
|---|---|
| Klasa | 430 |
| Gęstość | 1,5 mm 2 mm |
| Rodzaj | arkusze ze stali nierdzewnej |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Imię | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DC53D |
| Grubość | 5 mm |
| Kolor | jasny |
| Szerokość | 1250 mm |
| Nazwa | Wytłoczone stalowe płytki ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | SGCC Z30 |
| Gęstość | 3 mm |
| Materiał | żołnierz amerykański |
| proces | W kratkę |
| Nazwa | Cewki ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Gatunek | DC51D |
| Grubość | Dostosowane |
| Kształt | Okrągły |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Cewki ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Gatunek | DC51D |
| Grubość | 1 mm |
| Rodzaj | Okrągły |
| Powierzchnia | Mieszkanie |