| Adı | Prepatin galvanizli çelik plakalar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC Z60 |
| Kalınlığı | 6mm |
| Malzeme | Çinkeli |
| Pul | Hayır |
| İsim | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Seviye | DX520 |
| Kalınlık | 5mm |
| Renk | Saf gümüş |
| Yüzey | Düz |
| Adı | Yüksek kaliteli galvanizli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC 80G/㎡ |
| Kalınlığı | 80 g/m2 |
| Yağlı veya yağsız | yağsız |
| Boyut | özel |
| Adı | Bakır katod 99.99% saflık Çin Fabrikası |
|---|---|
| Sınıf | Ö1 Ö2 Ö3 |
| Malzeme | kırmızı bakır |
| Tolerans | +- %1 Standart |
| Kalınlığı | 3 mm |
| Adı | Çin Fabrikası 16Mn Hafif Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 16 milyon |
| Uzunluk | 2438mm |
| Malzeme | Siyah çelik |
| Kalınlığı | 4mm 6mm |
| Adı | Çin Fabrikası Q235B Hafif Çelik Levhalar Plakalar |
|---|---|
| Sınıf | Q235B |
| Uzunluk | 6 metre |
| Malzeme | düşük karbonlu çelik |
| Kalınlığı | 1 mm 2 mm |
| Adı | 45# Karbon Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 45# |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Kalınlığı | 26mm 28mm |
| Adı | 10# Hafif Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 10# |
| Uzunluk | 2000-6000mm |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Kalınlığı | 12mm 14mm |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q195 |
| Uzunluk | 2000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 20mm |
| İsim | Q195b Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q195b |
| Uzunluk | 2438mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 30mm |