| İsim | Bakır levha |
|---|---|
| Seviye | T1 |
| sertifika | GB |
| Şekil | Plaka |
| Kalınlık | 2mm |
| Adı | Çin Fabrikası T1 Bakır Katot Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | T1 |
| Malzeme | Bakır katot |
| Tolerans | Standart+-%1 |
| Kalınlığı | 0,1 mm |
| Adı | Galvanizli Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | DX51D 65G/㎡ |
| Teknik | sıcak daldırma |
| Boyut | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Uygulama | Industet Binası, Kamu Binaları |
| İsim | Bakır Levha C10200 |
|---|---|
| Seviye | C10200 |
| sertifika | mevcut |
| Tip | Bakır Levha |
| Kalınlık | 2,0 mm |
| İsim | H60 Bakır Levha |
|---|---|
| Seviye | H60 |
| sertifika | SGS |
| Şekil | Düz tabak |
| Kalınlık | 0,7 mm |
| İsim | T3Bakır Levha |
|---|---|
| Seviye | T3 |
| sertifika | mevcut |
| Şekil | Pürüzsüz Plaka |
| Kalınlık | 0,3 mm |
| Adı | Prepatin galvanizli çelik plakalar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC Z70 |
| Kalınlığı | 7 mm |
| Malzeme | Galvanizli çelik |
| Pul | olmayan |
| İsim | Bakır levha |
|---|---|
| Seviye | C1220 |
| sertifika | JSO |
| Şekil | Düz levha |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Adı | Bakır Katot Yaprakları Çin Kırmızı Bakır |
|---|---|
| Sınıf | Ö1 Ö2 Ö3 |
| Malzeme | Kırmızı Bakır / Bakır Katot |
| Tolerans | Standart |
| Kalınlığı | müşterinin isteği olarak |
| İsim | Q195 Hafif Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye | Q195 |
| Genişlik | 1000mm |
| Yüzey | Düz |
| Kalınlık | 2mm |