| نام | نوار فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 201 |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| تایپ کنید | نوار |
| سطح | BA |
| نام | نوار فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 304 |
| ضخامت | 4 میلی متر |
| تایپ کنید | نوار |
| سطح | 2B |
| نام | تیر کانال فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 304 |
| ضخامت | 6.5 میلی متر |
| شکل | U-bar |
| سفارشی | در دسترس |
| نام | ورق های فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درجه | SGCC 45G/㎡ |
| ضخامت | 45g/㎡ |
| استاندارد | JIS |
| اندازه | به صورت سفارشی |
| نام | ورق های فولادی گالوانیزه نخست |
|---|---|
| درجه | dx51d 90g/㎡ |
| پوشش روی | ۹۰ گرم/متر |
| استاندارد | JIS |
| اندازه | به صورت سفارشی |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 430 ورق چینی اینوکس |
|---|---|
| درجه | 430 |
| ضخامت | 1.5 میلی متر 2 میلی متر |
| نوع | ورق های اینوکس |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | صفحات فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | DC53D |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| رنگ | روشن |
| عرض | 1250 میلی متر |
| نام | صفحات فولادی گالوانیزه برجسته |
|---|---|
| درجه | SGCC Z30 |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مواد | GI |
| فرآیند | شطرنجی |
| نام | کویل های فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | DC51D |
| ضخامت | سفارشی |
| شکل | گرد |
| سطح | صاف |
| نام | کویل های فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | DC51D |
| ضخامت | 1 میلی متر |
| تایپ کنید | گرد |
| سطح | تخت |