| Nama | Strip Baja Tahan Karat SS201 |
|---|---|
| Nilai | 201 |
| Ketebalan | 0,5mm |
| Jenis | Mengupas |
| Permukaan | BA |
| Nama | Strip Baja Tahan Karat SS304 |
|---|---|
| Nilai | 304 |
| Ketebalan | 4mm |
| Jenis | Mengupas |
| Permukaan | 2B |
| Nama | Balok Saluran baja tahan karat |
|---|---|
| Nilai | 304 |
| Ketebalan | 6.5mm |
| Membentuk | U-bar |
| Disesuaikan | tersedia |
| Nama | Lembaran Baja Galvanis |
|---|---|
| Kelas | SGCC 45G/㎡ |
| Ketebalan | 45g/㎡ |
| Standar | JIS |
| Ukuran | sebagai disesuaikan |
| Nama | Lembar baja galvanis utama |
|---|---|
| Kelas | DX51D 90G/㎡ |
| Lapisan seng | 90 g/m2 |
| Standar | JIS |
| Ukuran | sebagai disesuaikan |
| Nama | Pelat Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DC53D |
| Ketebalan | 5mm |
| Warna | cerah |
| Lebar | 1250mm |
| Nama | Pelat Baja tahan karat 430 Lembar Inox Cina |
|---|---|
| Kelas | 430 |
| Ketebalan | 1,5mm 2mm |
| Jenis | lembar inox |
| Permukaan | 2B / BA / 8K |
| Nama | Pelat baja galvanis timbul |
|---|---|
| Kelas | SGCC Z30 |
| Ketebalan | 3mm |
| Bahan | GI |
| proses | Kotak-kotak |
| Nama | Kumparan Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DC51D |
| Ketebalan | Disesuaikan |
| Membentuk | Bulat |
| Permukaan | Mulus |
| Nama | Kumparan Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DC51D |
| Ketebalan | 1mm |
| Jenis | Bulat |
| Permukaan | Datar |