| Ονομα | SS201 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 201 |
| Πάχος | 0,5 χλστ |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | ΒΑ |
| Ονομα | SS304 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 4mm |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | 2Β |
| Ονομα | Δοκός καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 6,5 χλστ |
| Σχήμα | U-bar |
| Προσαρμοσμένο | Διαθέσιμος |
| Ονομασία | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SGCC 45g/m2 |
| Δάχος | 45 g/m2 |
| πρότυπο | ΔΕΣ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Prime RAL Ζυγισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | DX51D 90g/m2 |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 90 g/m2 |
| πρότυπο | ΔΕΣ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC53D |
| Πάχος | 5mm |
| Χρώμα | Φωτεινός |
| Πλάτος | 1250 χλστ |
| Ονομασία | Ατσάλινα φύλλα 430 |
|---|---|
| Αξία | 430 |
| Δάχος | 1.5mm 2mm |
| Τύπος | σεντόνια inox |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | Επεξεργασμένες πλακέτες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SGCC Z30 |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| υλικό | GI |
| Διαδικασία | Ελεγμένος |
| Ονομα | Πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC51D |
| Πάχος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Γύρος |
| break | λείος |
| Ονομα | Πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC51D |
| Πάχος | 1mm |
| Τύπος | Γύρος |
| break | Διαμέρισμα |