| Naam | SS201 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 201 |
| Dikte | 0,5 mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | BA |
| Naam | SS304 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 4mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | 2B |
| Naam | roestvrijstalen kanaalbalk |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 6,5 mm |
| Vorm geven aan | U-balk |
| Aangepast | Verkrijgbaar |
| Naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Graad | SGCC 45 g/m2 |
| Dikte | 45 g/m2 |
| standaard | JIS |
| Grootte | Op maat |
| Naam | Prime RAL gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Graad | DX51D 90 g/m2 |
| Zinkcoating | 90 g/m2 |
| standaard | JIS |
| Grootte | Op maat |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Rang | DC53D |
| Dikte | 5mm |
| Kleur | Helder |
| Breedte | 1250mm |
| Naam | Vlekvrye staalplaten 430 Chinese vlekvrye vellen |
|---|---|
| Graad | 430 |
| Dikte | 1.5mm 2mm |
| Type | inox platen |
| Oppervlakte | 2B / BA / 8K |
| Naam | Geprikt gegalvaniseerd staalplaten |
|---|---|
| Graad | SGCC Z30 |
| Dikte | 3 mm |
| materiaal | GI |
| Proces | Geruit |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen spoelen |
|---|---|
| Cijfer | DC51D |
| Dikte | Aangepast |
| Vorm geven aan | Ronde |
| Oppervlak | zacht |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen spoelen |
|---|---|
| Cijfer | DC51D |
| Dikte | 1mm |
| Type | Ronde |
| Oppervlak | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |