| Nazwa | Blacha miedziana |
|---|---|
| Stopień | T1 |
| Certyfikat | GB |
| Kształt | Płyta |
| Grubość | 2 mm |
| nazwisko | Arkusze katod miedzianych T1 w chińskiej fabryce |
|---|---|
| Klasa | T1 |
| Materiał | katoda miedziana |
| Tolerancja | Standardowy+- 1% |
| Gęstość | 0,1 mm |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | DX51D 65G/㎡ |
| Technika | na gorąco |
| Wielkość | Dostosowane do potrzeb klienta |
| Zastosowanie | Budynek Inkoje, budynki publiczne |
| Nazwa | Blacha miedziana C10200 |
|---|---|
| Gatunek | C10200 |
| Certyfikat | do dyspozycji |
| Rodzaj | Miedziana taca |
| Grubość | 2,0 mm |
| Nazwa | Blacha miedziana H60 |
|---|---|
| Gatunek | H60 |
| Certyfikat | SGS |
| Kształt | Płaski talerz |
| Grubość | 0,7 mm |
| Nazwa | Blacha miedziana T3 |
|---|---|
| Gatunek | T3 |
| Certyfikat | do dyspozycji |
| Kształt | Gładka płyta |
| Grubość | 0,3 mm |
| Nazwa | Prepatin ocynkowane stalowe płytki |
|---|---|
| Klasa | SPCC Z70 |
| Gęstość | 7 mm |
| Materiał | Stal galwanizowana |
| Blaszka | nie |
| Imię | Blacha miedziana |
|---|---|
| Gatunek | C1220 |
| Certyfikat | JSO |
| Kształtować się | Płaski arkusz |
| Grubość | 1,5 mm |
| nazwisko | Miedziane arkusze katodowe Chińska czerwona miedź |
|---|---|
| Klasa | T1 T2 T3 |
| Materiał | Czerwona miedź/katoda miedziana |
| Tolerancja | Standardowy |
| Gęstość | jako życzenie klienta |
| Nazwa | Cewka ze stali miękkiej Q195 |
|---|---|
| Gatunek | Q195 |
| Szerokość | 1000 mm |
| Powierzchnia | Mieszkanie |
| Grubość | 2 mm |