| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS316 |
|---|---|
| Klasa | 316/316L |
| Gęstość | 4 mm |
| OD | 27 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami |
| nazwisko | Q355 Blachy ze stali miękkiej Płyty ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa | Q355 |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Materiał | stal miękka |
| Gęstość | 10mm 12mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 2 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | OSP |
| Nazwa | Pręt ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Rozmiar | 50*80mm |
| Certyfikat | BUA |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej TP316 |
|---|---|
| Klasa | 316/316L |
| Gęstość | 2,5 mm |
| OD | 33 mm |
| Długość | 3 m 5 m 5,8 m |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | SPCC Z80 |
| Gęstość | 8 mm |
| Materiał | Stalowy arkusz cynków |
| Blaszka | - Tak, proszę. |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 5 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | 1250 × 2500 mm |
| Grubość | 5 mm |
| Certyfikat | ISO |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Tłoczone blachy ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Stopień | SPCC |
| Grubość | 1,8 mm |
| Typ | Ocynkowany |
| Powierzchnia | Wzory |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 1 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | Dostępne |