| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 4 mm |
| Rodzaj | paska |
| Powierzchnia | BA |
| nazwisko | Blachy miedziane Płyty chińskie blachy z czerwonej miedzi |
|---|---|
| Klasa | TP2 |
| Czystość | 99,99% |
| Kształt | blacha |
| Gęstość | 4 mm |
| Nazwa | Belka kanału ze stali nierdzewnej 309s |
|---|---|
| Klasa | 309S |
| Gęstość | 5,5 mm |
| Rodzaj | U kanał stal |
| Powierzchnia | Zimnkowane 2b |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DC53D + Z80 |
| Grubość | 4 mm |
| Materiał | blacha stalowa z warstwą cynku |
| Powierzchnia | Gładki |
| nazwisko | Chińskie blachy miedziane C10200 |
|---|---|
| Klasa | C10200 |
| Czystość | 99,99% |
| Tolerancja | Standardowy |
| Gęstość | 0,6 mm |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane SPCC |
|---|---|
| Stopień | SPCC |
| Grubość | 3 mm |
| Typ | Pościel |
| Powierzchnia | Pokryty cynkiem |
| Nazwa | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 9mm |
| OD | 10 cali |
| Długość | 6 metrów |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 1 mm |
| OD | 10 mm |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Nazwa | 304 rury ze stali nierdzewnej bez szwu |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 2 mm |
| OD | 14 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 3 mm |
| OD | 17 mm |
| Długość | zgodnie z prośbą |