| Nazwa | Prepatin ocynkowane stalowe płytki |
|---|---|
| Klasa | SPCC Z60 |
| Gęstość | 6 mm |
| Materiał | Cynki |
| Blaszka | - Nie, nie. |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | DX520 |
| Grubość | 5 mm |
| Kolor | Czyste srebro |
| Powierzchnia | Gładki |
| Nazwa | Wysokiej jakości stalowe płytki ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | SPCC 80G/㎡ |
| Gęstość | 80g/㎡ |
| Olejowane lub nieolejone | Nieolejowane |
| Wielkość | niestandardowe |
| nazwisko | Katoda miedziana 99,99% czystość Chińska fabryka |
|---|---|
| Klasa | T1 T2 T3 |
| Materiał | czerwona miedź |
| Tolerancja | +- 1% Norma |
| Gęstość | 3 mm |
| nazwisko | Chińska fabryka 16Mn blach ze stali miękkiej |
|---|---|
| Klasa | 16 Mn |
| Długość | 2438 mm |
| Materiał | Czarna stal |
| Gęstość | 4mm 6mm |
| nazwisko | Chińska fabryka Q235B Blachy ze stali miękkiej |
|---|---|
| Klasa | Q235B |
| Długość | 6 metrów |
| Materiał | Stal niskowęglowa |
| Gęstość | 1mm 2mm |
| nazwisko | 45 # Arkusze ze stali węglowej |
|---|---|
| Klasa | 45# |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Materiał | Stal węglowa |
| Gęstość | 26 mm 28 mm |
| nazwisko | 10 # Blachy ze stali miękkiej |
|---|---|
| Klasa | 10# |
| Długość | 2000-6000 mm |
| Materiał | stal miękka |
| Gęstość | 12 mm 14 mm |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Gatunek | Q195 |
| Długość | 2000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 20mm |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q195b |
|---|---|
| Gatunek | Q195b |
| Długość | 2438 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 30mm |