| نام | ورق های آینه استیل 304/304L |
|---|---|
| درجه | 304/304 لیتر |
| ضخامت | 1.8 میلی متر |
| نوع | صفحات اس اس |
| سطح | برس خورده |
| نام | ورق های فولاد 201 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.6mm 0.8mm |
| نوع | صفحات بشقاب |
| سطح | 2B / BA / HL / 8K |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| درجه | 201 |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | 2B |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | 2B |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS316L |
|---|---|
| درجه | 316 لیتر |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | صاف |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS904L |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 904 لیتر |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| تایپ کنید | ورق |
| سطح | 8K |
| نام | ورق فولادی ملایم 16Mn |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 16 ماه |
| طول | 6000 میلی متر |
| تایپ کنید | ورق/صفحه |
| ضخامت | 50 میلی متر |
| نام | میله زاویه ای از جنس استنلس استیل 316 لیتری |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| اندازه | 63 * 63 * 3 میلی متر |
| رنگ | خاکستری روشن |
| نام | صفحات فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 1250 × 2500 میلی متر |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| گواهی | در دسترس است |
| سطح | صاف |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| گونه ها | بشقاب |
| استاندارد | ASTM، AISI، JIS، DIN، EN |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |