| Nama | pipa baja tahan karat SS316 |
|---|---|
| Kelas | 316/316L |
| Ketebalan | 4mm |
| OD | 27 mm |
| Panjang | Sebagai persyaratan |
| nama | Q355 Lembar baja ringan Lembar baja karbon |
|---|---|
| Kelas | Q355 |
| Panjang | sebagai permintaan klien |
| Bahan | Baja ringan |
| Ketebalan | 10mm 12mm |
| Nama | Gulungan Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kelas | 316L |
| Ketebalan | 2mm |
| Jenis | gulungan |
| Sertifikat | TSO |
| Nama | Batang baja tahan karat 304 |
|---|---|
| Nilai | 304 |
| Ukuran | 50*80mm |
| Sertifikat | BUA |
| Permukaan | 2B |
| Nama | Pipa Baja Tahan Karat TP316 |
|---|---|
| Kelas | 316/316L |
| Ketebalan | 2.5mm |
| OD | 33 mm |
| Panjang | 3m 5m 5,8m |
| Nama | Pelat Baja Galvanis |
|---|---|
| Kelas | SPCC Z80 |
| Ketebalan | 8MM |
| Bahan | Lembaran baja Zinced |
| Spangle | Ya. |
| Nama | Strip Baja Tahan Karat SS304 |
|---|---|
| Nilai | 304 |
| Ketebalan | 5mm |
| Jenis | Mengupas |
| Permukaan | 2B |
| Nama | Lembaran Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | 1250 × 2500 mm |
| Ketebalan | 5mm |
| Sertifikat | ISO |
| Permukaan | Mulus |
| Nama | Lembaran Baja Galvanis Timbul |
|---|---|
| Nilai | SPCC |
| Ketebalan | 1,8mm |
| Jenis | Galvanis |
| Permukaan | Pola |
| Nama | Gulungan Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kelas | 201 |
| Ketebalan | 1mm |
| Jenis | gulungan |
| Sertifikat | Tersedia |