| Nama | Pipa Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DC51D |
| Panjangnya | 9m |
| Membentuk | Bulat |
| Permukaan | Mulus |
| Nama | Pipa Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | SGCC |
| Ketebalan | 2mm |
| Jenis | Pipa |
| Permukaan | Mulus |
| Nama | Pipa Baja Karbon Seamless Q355 |
|---|---|
| Nilai | Q355 |
| Panjangnya | Disesuaikan |
| Warna | Abu-abu gelap |
| Ketebalan | 2mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| Nama | Pipa Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | DX51D |
| Panjangnya | 8m |
| Jenis | Pipa |
| Permukaan | Datar |
| nama | Katoda Tembaga Produsen Cina |
|---|---|
| Kelas | T2 |
| Bahan | Bahan Baku Tembaga |
| Toleransi | Standar+- 1% |
| Ketebalan | 2 mm |
| Nama | Kumparan MS Q235B |
|---|---|
| Nilai | Q235B |
| Lebar | 1250mm |
| Permukaan | Mulus |
| Ketebalan | 5.5mm |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |