| Ονομασία | SS201 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 4mm |
| Τύπος | λωρίδα |
| Επιφάνεια | BA |
| Ονομασία | Χάλκινα φύλλα Κινέζικα κόκκινα φύλλα χαλκού |
|---|---|
| Αξία | TP2 |
| Καθαρότητα | 990,99% |
| Σχήμα | Πλάκα φύλλου |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ονομασία | 309S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 309S |
| Δάχος | 5.5mm |
| Τύπος | χάλυβας καναλιών του u |
| Επιφάνεια | Κρυοσυσταθέντα 2Β |
| Ονομα | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC53D +Z80 |
| Πάχος | 4mm |
| Υλικό | φύλλο χάλυβα με στρώμα ψευδαργύρου |
| break | λείος |
| Ονομασία | Κινέζικα φύλλα χαλκού C10200 |
|---|---|
| Αξία | C10200 |
| Καθαρότητα | 990,99% |
| Τόρλανς | Τύπος |
| Δάχος | 0.6mm |
| όνομα | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα SPCC |
|---|---|
| Βαθμός | SPCC |
| Πάχος | 3mm |
| Τύπος | Φύλλα |
| Επιφάνεια | Ψευδάργυρος που ντύνεται |
| Ονομασία | Άνευ ραφής ανοξείδωτο 304 σωλήνες σωλήνων |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 9mm |
| Υπερβολικό | 10 ίντσες |
| Διάρκεια | 6 μέτρα |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 1MM |
| Υπερβολικό | 10 χιλ. |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |
| Ονομασία | 304 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 2mm |
| Υπερβολικό | 14 χιλ. |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 3mm |
| Υπερβολικό | 17 χιλ. |
| Διάρκεια | όπως ζητείται |