| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 316/316L |
| Δάχος | 4mm |
| Υπερβολικό | 27 χλστ |
| Διάρκεια | Σαν requirments |
| Ονομασία | Q355 Φύλλα από ήπιο χάλυβα Φύλλα από ανθρακικό χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | Q355 |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Δάχος | 10mm 12mm |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 2mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | ΔΣΜ |
| Ονομα | Μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Μέγεθος | 50*80mm |
| Πιστοποιητικό | BUA |
| break | 2Β |
| Ονομασία | TP316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 316/316L |
| Δάχος | 2.5mm |
| Υπερβολικό | 33 χιλ. |
| Διάρκεια | 3 μέτρα 5 μέτρα 5,8 μέτρα |
| Ονομασία | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC Z80 |
| Δάχος | 8 χιλιοστά |
| υλικό | Σιδηροδρομικές γραμμές |
| Σπαγγάλι | - Ναι, ναι. |
| Ονομα | SS304 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 5 χιλιοστά |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | 2Β |
| Ονομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Βαθμός | 1250 × 2500 χλστ |
| Πάχος | 5 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | ISO |
| break | λείος |
| όνομα | Αποτυπωμένα σε ανάγλυφο γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | SPCC |
| Πάχος | 1.8mm |
| Τύπος | Γαλβανισμένος |
| Επιφάνεια | Σχέδια |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 1MM |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | Διαθέσιμο |