| Ονομασία | Προπατίνη Ζυγισμένες πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC Z60 |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| υλικό | Άλλα από τα παρακάτω: |
| Σπαγγάλι | - Όχι. |
| Ονομα | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX520 |
| Πάχος | 5 χιλιοστά |
| Χρώμα | Καθαρό ασήμι |
| break | λείος |
| Ονομασία | Υψηλής ποιότητας γαλβανισμένες πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC 80g/m2 |
| Δάχος | 80 g/m2 |
| Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8403 | Άλλοι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Καθοδική χάλκινη 99,99% καθαρότητα Κινέζικο εργοστάσιο |
|---|---|
| Αξία | T2 T3 T1 |
| Υλικό | Κόκκινο χαλκό |
| Τόρλανς | +- 1% πρότυπο |
| Δάχος | 3 χιλ. |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο 16Mn Ελαφριά πλάκες από χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 16 Mn |
| Διάρκεια | 2438mm |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Δάχος | 4mm 6mm |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο Q235B Ελαφριά φύλλα από χάλυβα Πλάκες |
|---|---|
| Αξία | Q235B |
| Διάρκεια | 6 μέτρα |
| Υλικό | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
| Δάχος | 1mm 2mm |
| Ονομασία | 45# φύλλα από χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Αξία | 45# |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Δάχος | 26 χιλιοστά 28 χιλιοστά |
| Ονομασία | 10# Ελαφριά φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 10# |
| Διάρκεια | 2000-6000 χιλ. |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Δάχος | 12 χιλιοστά 14 χιλιοστά |
| Ονομα | Q195 Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195 |
| Μήκος | 2000 mm |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 20 mm |
| Ονομα | Q195b Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195b |
| Μήκος | 2438 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 30 χλστ |