| όνομα | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | T1 |
| Πιστοποιητικό | ΜΒ |
| Μορφή | Πιάτο |
| Πάχος | 2mm |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο Τ1 χαλκού |
|---|---|
| Αξία | Τ1 |
| Υλικό | Κάθοδος χαλκού |
| Τόρλανς | Τυποποιημένο +- 1% |
| Δάχος | 0.1 mm |
| Ονομασία | Πλάκες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | DX51D 65g/m2 |
| Τεχνική | Ζεστό εμβαπτισμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά κτίρια, δημόσια κτίρια |
| Ονομα | Φύλλο Χαλκού C10200 |
|---|---|
| Βαθμός | C10200 |
| Πιστοποιητικό | Διαθέσιμος |
| Τύπος | Πλάκα χαλκού |
| Πάχος | 2,0 χλστ |
| Ονομα | H60 Φύλλο Χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | H60 |
| Πιστοποιητικό | SGS |
| Σχήμα | Επίπεδο πιάτο |
| Πάχος | 0,7 χλστ |
| Ονομα | T3 Φύλλο Χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | Τ3 |
| Πιστοποιητικό | Διαθέσιμος |
| Σχήμα | Ομαλή πλάκα |
| Πάχος | 0,3 χλστ |
| Ονομασία | Προπατίνη Ζυγισμένες πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC Z70 |
| Δάχος | 7 χιλιοστά |
| υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Σπαγγάλι | Απαγορεύεται |
| Όνομα | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | C1220 |
| Πιστοποιητικό | JSO |
| Μορφή | Επίπεδο φύλλο |
| Πάχος | 1.5mm |
| Ονομασία | Χαλκιδικά φύλλα καθοδίων Κινέζικο κόκκινο χαλκό |
|---|---|
| Αξία | T2 T3 T1 |
| Υλικό | Κόκκινο χαλκό/ χαλκόκαθοδός |
| Τόρλανς | Τύπος |
| Δάχος | σαν αίτημα του πελάτη |
| Ονομα | Q195 Πηνίο από ήπιο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195 |
| Πλάτος | 1000 χλστ |
| break | Διαμέρισμα |
| Πάχος | 2mm |