| Naam | SS316 buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 316/316L |
| Dikte | 4mm |
| Overdosis | 27 mm |
| Lange | Als requirments |
| Naam | Q355 Platen van zacht staal Platen van koolstofstaal |
|---|---|
| Graad | Q355 |
| Lange | als verzoek van de cliënt |
| Materiaal | zacht staal |
| Dikte | 10mm 12mm |
| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 2mm |
| type | rollen |
| Certiificate | TSO |
| Naam | 304 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Maat | 50*80mm |
| Certificaat | BUA |
| Oppervlak | 2B |
| Naam | TP316 Buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 316/316L |
| Dikte | 2.5 mm |
| Overdosis | 33 mm |
| Lange | 3m 5m 5,8m |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Graad | SPCC Z80 |
| Dikte | 8 mm |
| materiaal | Zinkplaat van staal |
| Spangel | - Ja, dat klopt. |
| Naam | SS304 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 5mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | 2B |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Cijfer | 1250 × 2500mm |
| Dikte | 5mm |
| Certificaat | ISO |
| Oppervlak | zacht |
| naam | In reliëf gemaakte Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Rang | SPCC |
| Dikte | 1.8mm |
| Type | Gegalvaniseerd |
| Oppervlakte | Patronen |
| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 1MM |
| type | rollen |
| Certiificate | Beschikbaar |