| naam | Koperblad |
|---|---|
| Rang | T1 |
| Certificaat | GB |
| Vorm | Plaat |
| Dikte | 2mm |
| Naam | Chinese fabriek T1 koperen kathodebladen |
|---|---|
| Graad | T1 |
| Materiaal | Koperkathode |
| Toerlance | Standaard +- 1% |
| Dikte | 0.1 mm |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Graad | DX51D 65 g/m2 |
| Techniek | Heet gedipt |
| Grootte | Aangepast volgens klantenbehoeften |
| Toepassing | Industriële gebouwen, openbare gebouwen |
| Naam | Koperplaat C10200 |
|---|---|
| Cijfer | C10200 |
| Certificaat | Verkrijgbaar |
| Type | Koperen plaat |
| Dikte | 2,0 mm |
| Naam | H60 koperen plaat |
|---|---|
| Cijfer | H60 |
| Certificaat | SGS |
| Vorm geven aan | Plat bord |
| Dikte | 0,7 mm |
| Naam | T3Koperplaat |
|---|---|
| Cijfer | T3 |
| Certificaat | Verkrijgbaar |
| Vorm geven aan | Gladde plaat |
| Dikte | 0,3 mm |
| Naam | Prepatine gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Graad | SPCC Z70 |
| Dikte | 7 mm |
| materiaal | gegalvaniseerd staal |
| Spangel | Niet |
| Naam | Koperen plaat |
|---|---|
| Rang | C1220 |
| Certificaat | JSO |
| Vorm | Plat laken |
| Dikte | 1.5mm |
| Naam | Koperen kathodebladen Chinees rood koper |
|---|---|
| Graad | T1 T2 T3 |
| Materiaal | Rode koper/koperkatode |
| Toerlance | Standaard |
| Dikte | als verzoek van de cliënt |
| Naam | Q195 zachtstalen spoel |
|---|---|
| Cijfer | Q195 |
| Breedte | 1000mm |
| Oppervlak | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Dikte | 2 mm |