| Naam | Prepatine gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Graad | SPCC Z60 |
| Dikte | 6 mm |
| materiaal | Zinkhoudend |
| Spangel | - Nee. |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Cijfer | DX520 |
| Dikte | 5mm |
| Kleur | Puur zilver |
| Oppervlak | zacht |
| Naam | Hoogwaardige gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Graad | SPCC 80 g/m2 |
| Dikte | 80 g/m2 |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | niet geolied |
| Grootte | Op maat |
| Naam | Koperkathode 99,99% zuiverheid Chinese fabriek |
|---|---|
| Graad | T1 T2 T3 |
| Materiaal | Rood koper |
| Toerlance | +- 1% Standaard |
| Dikte | 3 mm |
| Naam | Chinese fabriek 16Mn mild staal platen platen |
|---|---|
| Graad | 16 Mn |
| Lange | 2438mm |
| Materiaal | Zwart staal |
| Dikte | 4mm 6mm |
| Naam | Chinese fabriek Q235B zachte staalplaten platen |
|---|---|
| Graad | Q235B |
| Lange | 6 meters |
| Materiaal | Laag koolstofstaal |
| Dikte | 1 mm 2 mm |
| Naam | 45# Platen van koolstofstaal |
|---|---|
| Graad | 45# |
| Lange | als verzoek van de cliënt |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Dikte | 26 mm 28 mm |
| Naam | 10# Mild staalplaten |
|---|---|
| Graad | 10# |
| Lange | 2000-6000 mm |
| Materiaal | zacht staal |
| Dikte | 12 mm 14 mm |
| Naam | Q195 koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q195 |
| Lengte | 2000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 20mm |
| Naam | Q195b koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q195b |
| Lengte | 2438mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 30mm |