| Naam | SS201 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 4mm |
| type | strip |
| Oppervlakte | BEDELAARS |
| Naam | Koperen platen Chinese rode koperen platen |
|---|---|
| Graad | TP2 |
| Zuiverheid | 99.99% |
| Vorm | Plaatplaat |
| Dikte | 4 mm |
| Naam | 309S roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 309S |
| Dikte | 5.5 mm |
| Type | u kanaalstaal |
| Oppervlakte | koudgewalst 2B |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Cijfer | DC53D +Z80 |
| Dikte | 4mm |
| Materiaal | staalplaat met zinklaag |
| Oppervlak | zacht |
| Naam | Chinese C10200 Koperen platen Platen |
|---|---|
| Graad | C10200 |
| Zuiverheid | 99.99% |
| Toerlance | Standaard |
| Dikte | 0.6mm |
| naam | Gegalvaniseerde Staalplaten SPCC |
|---|---|
| Rang | SPCC |
| Dikte | 3mm |
| Type | Bladen |
| Oppervlakte | Met een laag bedekt zink |
| Naam | Naadloos Roestvrij staal 304 Pijpenbuizen |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 9mm |
| Overdosis | 10 duim |
| Lange | 6 meters |
| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 1MM |
| Overdosis | 10 mm |
| Lange | als verzoek van de cliënt |
| Naam | 304 naadloze Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 2mm |
| Overdosis | 14 mm |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 3mm |
| Overdosis | 17 mm |
| Lange | zoals gevraagd |