| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| Tên | Tấm carbon cán Q235 MS |
|---|---|
| Lớp | Q235 |
| Bề rộng | 1500mm |
| Mặt | MS màu |
| độ dày | 3mm |
| Tên | Ống thép nhẹ Trung Quốc SAE1020 |
|---|---|
| Thể loại | SAE1020 |
| Chiều dài | như yêu cầu của khách hàng |
| Loại | Dàn ống thép |
| Độ dày | SCH10 |
| Tên | Ống thép liền mạch S355 |
|---|---|
| Thể loại | ASTM A572 |
| Chiều dài | Chiều dài tùy chỉnh |
| Loại | Ống MS |
| Độ dày | 3mm |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| Tên | Thép Cuộn Cán nguội Q195 |
|---|---|
| Cấp | Q195 |
| Chiều rộng | 1220mm |
| Kiểu | cuộn dây |
| độ dày | 1mm |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |